česky

Mistrovství světa v řešení sudoku a logických úloh je tradiční akce zaštiťovaná Word Puzzle Federation – celosvětovou hráčskou asociací. V České republice se mistrovství uskuteční počtvrté, v letech 1993 a 2001 se sešli světoví řešitelé logických úloh v Brně, v roce 2007 se v Praze konalo druhé mistrovství světa v řešení sudoku.

Soutěží v řešení sudoku a logických úloh se po celém světě účastní tisíce hráčů, národní asociace pak nominují ty nejlepší na světové kolo.

Česká reprezentace je pravidelně silným hráčem, v historii světových mistrovství získali 16 medailí. Nejcennějším úspěchem poslední doby byla zlatá medaile českého sudoku týmu  v roce 2016.

 

Pro partnery

Hledáme partnery akce. Mimo přímého sponzorství je pro nás zajímavá například mediální spolupráce, možnost výhodného tisku nebo materiální podpora (psací potřeby, trička mistrovství). Nabízíme prezentaci Vaší značky na webu mistrovství a v účastnických materiálech a podíl na obecné publicitě akce. Možná je i výroba úloh na přání nebo spolupráce se světovými medailisty z řad českých hráčů.

Máte nápad? Kontaktujte nás prosím na info@wscwpc2018.cz.

 

Pro hráče

V roce 2018 se obě světová mistrovství konají v Praze, což českým hráčům dává možnost vyzkoušet si atmosféru akce bez nákladů cestování na jiný kontinent. Českou nominaci organizuje Hráčská asociace logických her a sudoku, v letošním roce nepředpokládáme, že by bylo potřeba české zájemce o účast výrazně početně omezovat.
Pokud nám naopak chcete s pořádáním akce pomoci, ozvěte se na info@wscwpc2018.cz